• 05077610105
  • info@adanaocaktamiri.com

Hakkımızda

Hakkımızda

        2006 Senesinde Üniversite de okul yıllarında maddi imkansızlıklar yüzünden bir tüp dağıtım işletmesinde çalışmaya başladım. Ocaklara tüp montajı, hortum ve kelepçelerini bağlayarak işe başladım. Kendimi her zaman ileriye taşımayı ilke edindim. Bu anlamda geride kalan 10 senede ev ve sanayi gazlı, elektrikli ocaklarında, bunlara ilave gaz ve elektrik ile çalışan ocak, çay ocağı, benmari, kombi gibi bir çok eşyayı tamir, bakım, dönüşüm ve daha bir çok işini yapmayı kendime bir meslek edindim.

         Allah’a çok şükür iyi veya kötü az yada çok işlerimiz olmakta ve hayatımızı bir şekilde idame ettirmeye devam etmekteyiz.

       Ocak işleri özel, spesifik bir alan ve iş olup pek fazla insan bu alanda faaliyet göstermemektedir. Adana da bizzat tamir, bakım, dönüşüm hizmetleri yapılmakla beraber diğer illere malzeme ve yedek parça gönderimini de yapmaya çalışacağım.

           Hayat felsefem bir hırka ve bir lokma olup az ile iktifa etmeyi kendime bir şiar edindim. Bu anlamda fiyatlarımız son derece uygun olup, daha ucuza işlerinizi yaptırmanız asla mümkün değildir.

           Piyasanın ciddi rekabet ve ağırlığı gibi şartları göz önünde bulundurulursa, bunlara ek maliyetlerin artması ister istemez bizim fiyatlarımızı da etkilemiş bulunmaktadır. 

             Bunca olumsuzluğa rağmen, girdi ve maliyetlerin artış sağlaması bizim iş yapma potansiyelimizi düşürmemiş bilakis temiz ve dürüst iş yapmamız hasebiyle her geçen gün artırmıştır.

            Neredeyse bundan 6 sene önce en basitinden bir ocak dönüşümü ne kadar ise şimdide hemen hemen bu fiyatlara yapılmaktadır.

         Kullanmış olduğumuz malzemeler genellikle en kaliteli ve pahallı malzeme olup, ilk yatırım maliyeti fazla gözükse de uzun vadede son derece ekonomiklik sağlamaktadır.

             Kaliteli işlerin her zaman ilk kurulum ve servis maliyeti elbette yüksek olacaktır. Fakat yapılan bir işin uzun vadeli çalışacağı ve her zaman bu işin çıkmayacağı düşünüldüğünde ne kadar ucuz olduğu hesap edilecektir.

         Yaptırmak istediğiniz her türlü ocak işlerinizde ve elektrik işlerinizde bizi tercih etmeniz her zaman sizin menfaatinize olacaktır.

         Kaliteli bir  iş  pahallı gibi gözükse de , ucuz olduğunu daha sonra anlayacak ve konforunuzdan taviz vermeden, gönül rahatlığı ile ilgili eşyanızı kullanmaya devam edeceksiniz. 

admin

Leave your message