• 05077610105
  • info@adanaocaktamiri.com

Endüstriyel Ocak Dönüşümü

Adana endüstriyel ocak tamir ve bakım merkezi olarak, sanayi ocak ve fırınların doğalgaza uyumlu hale gelmesi için çalışıyoruz. Endüstriyel çözümlerde mühendislik bakış açısı ile olaya yaklaşıyor  ve verimliliği esas alıp ocak veya fırından veya kuzineden tam bir verim elde etmek için en uygun olabilecek şekilde çalışmaktayız.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarında ve gazlı aletler kısmında doğalgaz ile tüp gaz ayrımı çok yapılmaktadır. Tüp gaz esasında endüstriyel mutfak açısından gaz basıncı yönünden daha iyi olup doğalgaz biraz daha geride kalmaktadır. Fakat uygun ilerleyiş ve bakış açısıyla uygun malzeme kullanımı ve sistemin doğalgaza uyumlu hale gelmesi için sistemin esasında tamemen değişmesi gerekmektedir.

Endüstriyel veya sanayi ocakları fırın veya kuzineleri tüp gazlı iken daha hızlı yanması tüp gazın özelliğinden ileri gelmektedir. Doğalgaz da iken doğalgazın kimyasal özelliği ile alakalı olarak yanış hızı yavaş olmasına karşın verimi daha yüksek olup ısıl katsayısı tüp gaza göre daha kalitelidir.

Her türlü doğalgaz veya tüp gaz dönüşümlerinde bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

05077610105 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Lütfen telefon numarasını tıklayınız.

Tek yapmanız gereken telefon numarasını tıklamaktır.